LIFESTYLE       HİZMETLER

LIFESTYLE

Prime İstanbul'un Öyküsü

İstanbul'un kurumsal ve yaşamsal anlamda en kilit noktalarından birinde başlayan bir öykü Prime İstanbul. Basın Ekspres yolunun E-5 tarafında bulunan bu benzersiz noktada hedef mükemmele ulaşmak ve ulaştırmak.
Özgün ve benzersiz mimarisiyle rafine zevklerin beğenilerini karşılayacak bir tasarım çizgisine sahip. Panoraması kapanmayacak şekilde çevresine hakim konumuyla İstanbul'un yeni trendi olmaya aday.

PRESIDENCE

‘Residence’ kavramına yepyeni bir yorum.
Bu kapıdan girince her şeyin değiştiğini hissedeceksiniz. Kulaklarınızdaki tüm sesler silinecek... Tüm görüntüler bile yok olacak. Sadece siz kalacaksınız,

Bu sihirli dünya, Prime İstanbul farklılığı ve Pullman hizmet desteğiyle sizi bekliyor.

Yeni yaşam tarzınız!Bu yeni yaşam tarzı Presidence ile günlük yaşama tatil konforunu,
ev hayatına otel olanaklarını getiriyoruz...
Buraya adım attığınız andan itibaren kendinizi çok farklı ve özel hissedeceksiniz.

İhtişamlı lobisi, konuklarını görkemiyle karşılıyor...Işığıyla büyülüyor, ince çizgileriyle alıp götürüyor... Aydınlığa, çağdaşlığa, kendine özgü tarzına ulaştırıyor.

Sizin için 488 plan yaptık!Projedeki 488 dairenin tamamı birbirinden farklı planlara sahip. Yani dairelerin bir eşi daha yok. Çünkü burada tüm planlar size özel...

Tüm doğrular onda birleşiyor!Otel, Fuar ve Performans Merkezi ile entegre olan bu yeni yaşam tarzı, Residence ayrıcalığıyla buluşuyor. Sizinle birlikte tüm doğrular burada, bir arada.